728x90 AdSpace

 • Latest News

  12/14/2008

  MSN Hack Programları  Son yıllarda meşhur olan bir konu : “Msn Şifre kırma”
  Aslında msn şifre kırma diye bir yöntem yoktur.Şuanda sitelerde görmüş olduğunuz programlar vs.. hepsi msn şifresini almaya yönelik programlardır.Yani kırma ile çalma arasındaki farkı anlayın
  Sitelerde msn şifre kırma programı adı altında geçen programların başındada yandaki resmini koyduğum program ve türevleri var.Bu program sizin belirlediğiniz adrese teker teker şifreleri deniyor. Eğer doğru sonucu bulursa size söylüyor.
  Bu program sadece basit bir örnekti.Asıl anlatmak istediğim çoğu programların içine trojan yerleştiriliyor ve ava giderken avlanıyorsunuz.
  Türk interneti artık cebinde 10 ytl si olan çocukların “hack team” adı altından açtıkları sitelerle doldu taştı ve artık bir çöplüğe dönüşme yolunda hızla ilerliyor.Durum böyle oluncada önüne gelene hacker denmeye başladı.Gerçi medya şirketlerinin çoluk çocuğa hacker diyip reklam yaptığı bir ülkede normal internet kullanıcılarının önüne gelene hacker demesi doğal bir durum.
  İnsanların msn hack ve bilmem nereye şu kadar index attım(son kullanma tarihi geçmiş explt ve suyu çıkmış yöntemlerle) diye hava atacağına programlamaya yönelseydi şimdi çok farklı bir pozisyonda olurduk. Siz en iyisi msn hacklemek yerine msn hacklenmekten korunmak için yollar düşünün.

  Alıntıdır... kaynağa ait diğer makalelere aşağıdan ulaşabilirsiniz...
  MSN Şifresi Değtirmek MSN Adresim Çalındı Diyorsanız..Msn Hacklemek ve Hacklenmekten KorunmakHacklenmeye karşı küçük bir ipucu MSN HackMSN Adresiniz Çalınmasın

  Mehmet Ali

  Grafik tasarım konusunda bir şeyler öğrenmekte, öğrenmekte olduklarını paylaşmakta.

  Website: Mhmtalizm

  • Blogger Yorumları
  • Facebook Yorumları

  2 yorum:

  1. benim program bu... ben yazmadım ama kullandım... işin yoksa ve elinde de güzel bir wordlist var ise akşam başlat sabaha kadar büyük ihtimal şifre çıkar :)

   YanıtlaSil
  2. Bu programı paylaşabilir misin? Bulamadım ben?

   YanıtlaSil

  Item Reviewed: MSN Hack Programları Rating: 5 Reviewed By: Kirli Adam
  Scroll to Top