728x90 AdSpace

 • Latest News

  1/16/2010

  Konuştur Mesleğini; Ödüllü Video Yarışması  Bu yarışma:Meslek liseli olmanın tüm avantajlarını kullanarak, mesleğinin adını söylemeden mesleğini anlattığın bir video çekeceksin. Dans mı edersin, şarkı mı bestelersin, yoksa rekor denemesine mi gidersin orası tamamen sana kalmış. Amaç, en yaratıcı videoyu çekip, birbirinden sükseli ödülleri kapmak!  Ödüller arasında Macbook, İPhone, İpod Nano, ve tshirt ler...


  Şöyle:

  Meslek liseli olmanın tüm avantajlarını kullanarak, mesleğinin adını söylemeden mesleğini anlattığın bir video çekeceksin. Dans mı edersin, şarkı mı bestelersin, yoksa rekor denemesine mi gidersin orası tamamen sana kalmış. Amaç, en yaratıcı videoyu çekip, birbirinden sükseli ödülleri kapmak!
  Unutma! Çektiğin video ne kadar akıcı ve kısa olursa izlenme şansın o kadar yükselir, dolayısıyla en çok oyu alıp ödülleri kazanma şansın da… Sen yine de işi şansa bırakma; videonun adresini Facebook’ta, MSN’de arkadaşlarınla paylaşıp, okulda tahtaya falan da yaz ki; en fazla taraftara sen sahip ol.
  "Konuştur Mesleğini!" öyle bir yarışma ki; meslek liseliler başta olmak üzere tüm gençlerin katılımına açık. Yaratıcı olduğun ve mesleğini güzel anlattığın sürece videonu bekletme, sen de yükle!
  Haydi! Konuştur Mesleğini!


  Yapılan çalışmalara buradan bakabilirsiniz....
  Çalışmanızı Buradan gönderebilirsiniz...
  Ayrıntılara buradan bakabilirsiniz...

  Mehmet Ali

  Grafik tasarım konusunda bir şeyler öğrenmekte, öğrenmekte olduklarını paylaşmakta.

  Website: Mhmtalizm

  • Blogger Yorumları
  • Facebook Yorumları

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Konuştur Mesleğini; Ödüllü Video Yarışması Rating: 5 Reviewed By: Kirli Adam
  Scroll to Top