728x90 AdSpace

 • Latest News

  7/15/2010

  Firefox 4 Beta 1 Yayında / Sizde Test Edin

  Mozilla, yeni tarayıcısı Firefox 4'ün ilk beta sürümünü kullanıcıların beğenisine sundu... Görsellikte epey değişiklikler var... Chrome'den biraz alıntı yapılmış gibi.  Pek çok yeni seçenek, araçlar ve geliştirmeyle gelen firefox şuan normal çalışıyormuş... Ama yinede tam sürümü beklemekte fayda var... Bakalım firefox 4 neler getirmiş...  Nedir ne değildir buradan öğrenebilirsiniz... Hakkında bir video izleyebilirsiniz... Buradan Web Teknolojileri uyumluluğunu kontrol edebilirsiniz..


  "...Mozilla, yeni tarayıcısı Firefox 4'ün ilk beta sürümünü kullanıcıların beğenisine sundu. Sürüm notlarında geliştiriciler tarafından belirtildiği üzere Firefox 4 beta gayet kararlı çalışıyor ve günlük kullanım için yeterince güvenli. Fakat bunun yanında eklentilerin tamamının uyumlu olmadığının ve final sürüme kadar birçok özelliğin değişebileceğinin de altını çizmek gerek. Chip Online olarak Firefox 4'ün ilk betasında öne çıkan özellikleri CHİP bizim için incelemiş..."

  Firefox 4 beta 1 bomba gibi geldi -CHİP
  Resimlerle Firefox 4 beta 1 surumundeki tum yenilikler - CHİP
  Firefox Site

  Firefox'un son beta sürümü artık indirilebilir. Bir test sürüşü için indirin ve  ne düşündüğünüzü bildirin! Aşağıdaki resme tıklayarak DOWNLOAD EDİN.... 


  Mehmet Ali

  Grafik tasarım konusunda bir şeyler öğrenmekte, öğrenmekte olduklarını paylaşmakta.

  Website: Mhmtalizm

  • Blogger Yorumları
  • Facebook Yorumları

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Firefox 4 Beta 1 Yayında / Sizde Test Edin Rating: 5 Reviewed By: Kirli Adam
  Scroll to Top