728x90 AdSpace

 • Latest News

  11/22/2012

  Firefox için Facebook Messenger Eklenti İndir
  Firefox, yeni bir Sosyal API ile birlikte Firefox için Facebook Messenger ile ilk sosyal entegrasyon ön izlemesini yayımladı.
  Tıpkı OpenSearch standardı gibi, Mozilla’nın yeni Sosyal API‘ı sosyal servislerin eksiksiz bir şekilde Firefox’a entegre olmalarına olanak veriyor, böylece Web’i istediğiniz gibi kullanmanızı kolaylaştırıyor. Sosyal API’ın özellikleri arasında sosyal kenar çubuğu, araç çubuğunda bildirim düğmeleri ve Web’in neresinde olursanız olun arkadaşlarınızla kolayca sohbet etme sayılabilir.
  Servisler Sosyal API kenar çubuğunu kullanarak Firefox’a entegre oldukça, siz de yeni sekmeler açmadan veya sekmeler arasında gezinmeden arkadaşlarınızla kolayca irtibatta kalma kolaylığını yaşayacaksınız. Web’de sörf yaparken, video izlerken veya oyun oynarken bile en sevdiğiniz sosyal siteye bağlı kalabileceksiniz.
  Firefox için Facebook Messenger ile ilk sosyal entegrasyon ön izlemesini sunmaktan heyecan duyuyoruz. Denemek için Firefox’un son sürümüne yükseltmeniz ve ardından Firefox için Facebook Messenger sayfasını ziyaret edip “Aç”a tıklamanız yeterli.
  Bu özelliği etkinleştirdiğinizde; Facebook sohbet ve güncellemelerinizi, yeni yorumları ve fotoğraf etiketlerini içeren bir sosyal kenar çubuğunuz olacak. Mesaj, arkadaşlık isteği ve farklı bildirimlere de doğrudan Firefox araç çubuğunuz üzerinden yanıt verebileceksiniz.
  Bugün gördüğünüz Sosyal API, Firefox’u daha sosyal yapma çabalarımızın yalnızca başlangıcı. Çok yakında daha fazla özellik ve yeni sosyal servisler ekleyeceğiz. Ayrıca, Firefox’un çevrimiçi sosyal hayatlarınıza nasıl katkıda bulunabileceğini anlamak amacıyla ilk kullanıcılarımızdan gelen geri bildirimleri de dikkatle değerlendireceğiz. kaynak: Mozilla Türkiye

  Mehmet Ali

  Grafik tasarım konusunda bir şeyler öğrenmekte, öğrenmekte olduklarını paylaşmakta.

  Website: Mhmtalizm

  • Blogger Yorumları
  • Facebook Yorumları

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Firefox için Facebook Messenger Eklenti İndir Rating: 5 Reviewed By: Kirli Adam
  Scroll to Top