728x90 AdSpace

 • Latest News

  3/24/2014

  Sony xperia kapanıp açılma reset sorunu çözüm

  Windows XP kullanıcıları bu sorun ile karşılaştıklarında burada da mı görecektik demişlerdir. Öyleki XP de bilgisayarı açardık XP logosu görünür tekrardan reset atardı. Böyle giderdi taki format atana kadar :)

  Sony xperia modellerinde (bizdeki model: sony xperia u ) kapanıp açılma sorunu görülüyor. pek çok forumda konu hakkında sorunlar dile getirilmiş. Elim de bulunan xperia u modeli telefonu açınca SONY logosu geliyor sonra xperia yazısı çıktığında kapanıyor tekrar SONY logosu ekranına geçerek sonsuz döngü oluşturuyor.


  Konu hakkında çok fazla çözüm üretilsede, çalışır hale getirmek için dosyalarınıza veda etmeniz gerekiyor.

  Çözüm: Sony Update; Update Service uygulamasını kullanarak telefon yazılımını güncellenmesi gerekiyor. Bu sayede yukarıda ki hatadan kurtulup telefonu daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

  Sony ericson XP de usb yi görmeyebilir programda gösterilen şekilde. Ses kısma tuşuna basılı tuttuktan sonra telefona usb girişini yapın sesi duyunca bırakın. Aşağıda farklı bir dille gösterilmiş program arayüzü TÜrkçe merak etmeyin sıkıntı çekmezsiniz.

  Güncelleme Servisi:
  En iyi performans için telefonunuzu güncelleyin ve en yeni gelişmelere sahip olun. Telefonunuzda en son yazılım olsun veya olmasın, yazılım tutarlılığınızı geliştirmek için Güncelleme Servisi’ni çalıştırmak iyi bir alışkanlıktır. Ayrıca telefonunuzla ilgili bir sorun yaşarsanız, yazılımı güncelleyerek bunun üstesinden gelebilirsiniz.
  • Blogger Yorumları
  • Facebook Yorumları

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Sony xperia kapanıp açılma reset sorunu çözüm Rating: 5 Reviewed By: Mehmet Ali
  Scroll to Top