728x90 AdSpace

 • Latest News

  4/05/2015

  Pes 2015 Türkçe Spiker Download

  Merakla beklenen PES 2015 Türkçe Spiker çalışması Türkçespiker.com 'un süpriz bir duyurusu ile yayınlandı. Orijinal ve diğer tüm PES 2015 oyunlarında sorunsuz olarak çalıştırabileceğiniz Türkçe Spiker yayınlandı ve indirilebilir durumda.


  Eğer oyununuz ORİJİNAL ise;
  Boyut: 209 mb
  PES 2015 TÜRKÇE SPİKER V1 İNDİR


  Eğer oyununuz ORİJİNAL DEĞİL ise;
  Boyut: 209 mb
  PES 2015 TÜRKÇE SPİKER V1 İNDİR

  Kurulum: 
  İndirdiğiniz dosyadan çıkan PES 2015 TurkceSpiker V1 KURULUM.exe dosyasını çift tıklayıp otomatik olarak kurabilirsiniz. Sonra oyun içerisinden anlatım dilini ingilizce seçin. Eğer buna rağmen spiker Türkçe olmazsa manuel kurulum yapın.


  Türkçe Spiker Sitesinde  Duyrulan haber şöyle:
   Yine bir sürpriz yapalım dedik:) Erkene aldık. PES 2015 için hazırladığımız Türkçe spiker'in ilk versiyonu çıktı. İçerisinde spiker ve yorumcu var. Tek dosya ve kurulumu çok kolay. exTReme 15 V1 indirenlerin indirmesine gerek yok. exTReme 15 içerisinde zaten vardı. PES 2015 yamalı veya yamasız, orijinal veya değil, tüm PC versiyonlarında çalışır. İndirme linkleri konunun devamında...

  VE GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!PES 2015 için üzerinde uzun zamandır çalıştığımız Türkçe spiker V1 sonunda hazır. Henüz spikerle işimiz bitmedi. Bu ilk versiyon ve güncellemeler olacak.

  Türkçe spiker bu kez yorumcu ile beraber. Türkçe spiker kurduğunuzda artık ingiliz spiker yerine Türkçe spiker gelecek ve tüm replikler Türkçe olacak. Her zamankinden daha keyifli, heyecanlı ve eğlenceli..Herkese iyi eğlenceler dileriz.

  Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederiz. 
  • Blogger Yorumları
  • Facebook Yorumları

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Pes 2015 Türkçe Spiker Download Rating: 5 Reviewed By: Mehmet Ali
  Scroll to Top