728x90 AdSpace

 • Latest News

  5/01/2015

  Android Gmail uygulamasında bildirimler gelmiyor mu? İşte Çözümü.  Gmail   çok kullanışlı bir eposta uygulaması. Diğer pek çok eposta adresinizi bu tek uygulama ile kullanabiliyorsunuz. Pek çok arkadaşımızın bir sorunu eposta gelince bildirim vermemesi, yada sadece belli başlı epostalar için bildirim veriyor. Tümü için bildirim olmuyor. Bu sorun postanın  gmailin etiket filtrelemesine takılmasından kaynaklanıyor. Şimdi bu sorunun çözümüne bakalım.  Öncelikle gmail uygulamasını açın ve sol menüden aşağıdaki ayarlar bağlantısına gidin.
  Daha sonra bildirim ayarlarını yapmak istediğiniz mail adresinizi seçin.
  Etiketleri yönet bağlantısına gidin.


  Burada istediğiniz bir etiketin bildirim ayarlarını değiştirebilirsiniz. Eğer forumlardan gelmesini istemiyorsanız forum bağlantısına tıklayıp bildirim almayı kaldırabilirsiniz. Tam aksine gelen tüm epostalar için bildirim alıp görmek istiyorsanız Tüm postalar bağlantısına gidin.


  Etiketlerden bir tanesine tıklayınca aşağıdaki alan açılacaktır bildirim almayı tikliyoruz. Ben tüm epostalar için bildirimleri açtım, her iletiyi bildir dedim. Bu şekilde belirlediğiniz sıklıkla yapılan senkronizasyonlar da gelen tüm postalar bildirim de gözükecektir.
  • Blogger Yorumları
  • Facebook Yorumları

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Android Gmail uygulamasında bildirimler gelmiyor mu? İşte Çözümü. Rating: 5 Reviewed By: Mehmet Ali
  Scroll to Top