728x90 AdSpace

 • Latest News

  5/25/2015

  Voscreen Android Uygulaması Nasıl Kurulur  Voscreen uygulaması, İngilizce öğrenmek isteyenlerin kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve yabancı dil öğrenme konusuna oldukça yenilikçi bir yaklaşım getiriyor. Zira uygulama klasik dil öğrenme araçlarının aksine kelimeler ya da gramer üzerinden değil, dili kullanmak üzerinden ilerliyor ve bu sayede daha doğal bir dil öğrenme sürecini beraberinde getiriyor.

  Uygulamayı kullanırken ana dilinizi seçiyor ve daha sonra karşınıza gelen çeşitli videoları izliyorsunuz. İzlediğiniz videolarda İngilizce olarak söylenen cümleleri daha sonra kendi dilinizde sunulan seçenekleri kullanarak tercüme ediyorsunuz. Böylelikle dil bilginizin İngilizce cümleleri anlamakta yeterli olup olmadığını görebiliyor, yepyeni kelime ve kalıpları hemen öğrenebiliyorsunuz.
  Voscreen Andoid Uygulaması Nasıl İndirilir, Nasıl Kurulur

  Programın dosyası play storede bulunmuyor bu yüzden sitesinden indiriyoruz. Buraya tıklayarak indirin.

  Uygulamayı, telefonunuza indirdikten sonra, “İndirilenler” listesinde bulup üzerinde tıklayarak kurabilirsiniz.   Eğer daha önce telefonunuza harici kaynaklardan uygulama kurulumu gerçekleştirmediyseniz, karşınıza yüklemenin engellendiğini belirten bir uyarı çıkabilir.
   Bu durumda “Ayarlar” sekmesine tıklayın.

  Güvenlik seçeneklerinden, “Bilinmeyen Kaynaklar” basamağına tıklayın.  Bilinmeyen kaynaklardan uygulama kurulmasını ve sonraki adımları sırayla onaylayın.
  Uygulama kurulacaktır.
  • Blogger Yorumları
  • Facebook Yorumları

  0 yorum:

  Yorum Gönder

  Item Reviewed: Voscreen Android Uygulaması Nasıl Kurulur Rating: 5 Reviewed By: Mehmet Ali
  Scroll to Top