728x90 AdSpace

 • Latest News

  2/24/2016

  Azar - Görüntülü Sohbet Değerli Taş ve Ülke Seçimi Hilesi Ücretsiz


  Son zamanlarda görüntülü sohbet uygulamalarında Azar biraz öne çıkmış durumda. Uygulamanın çalışma mantığı chatroulet, omegle gibi. Rast gele eşleşen iki kişinin karşılaştırılması üzerine. Fakat şöyle bir sorun var ki. Azar uygulamasına para ödemeyip kullanmak isteyenler neredeyse hepsi yine Türkiye'den giren farklı bir kullanıcı ile eşleşecek.


  Farklı ülkelere girmek isteyen kullanıcılar için bir ufak püf nokta keşfettik. Uygulama türkiye ip'si ile giren kullanıcıları birbiri ile eşleştiriyor nadiren farklı ülkeleri çıkarıyor. Fakat siz Türkiye'den hiç yada çok az kişi ile eşleşmek istiyorsanız yapacağınız iş VPN kurmak.

  Google Play üzerinde pek çok VPN uygulaması mevcut. Biz denemek için Zenmate kurduk ve locasyon olarak Amerikayı seçtik. Sonra uygulamayı açınca dünyanın pek çok yerinden kişiler ile eşleştirdi. Bu şekilde farklı ülke seçmek için değerli taş almanıza gerek kalmıyor. İstediğiniz bir ülke var ise VPN ile o ülkeyi ayarlayın ve uygulamaya girin. Program giriş yapmış olduğunuz ip üzerinden sizi kişiler ile eşleştirecektir...

  Evet vpn kurmadan önce azar'a giriş yaptığımızda bölge olarak Türkiye görnüyordu.
   Türkiye üzerinden bağlanınca genellikle türkiyeli sakallı, göbekli abiler ile karşılaşıyorduk.
   VPN ile giriş yaptıktan sonra bölge olarak almanya olduğunu görebilirsiniz.
   Bundan sonra türkiyeden çok daha az eşleşme alacaksınız
  • Blogger Yorumları
  • Facebook Yorumları

  0 yorum:

  Yorum Gönderme

  Item Reviewed: Azar - Görüntülü Sohbet Değerli Taş ve Ülke Seçimi Hilesi Ücretsiz Rating: 5 Reviewed By: Anonim
  Scroll to Top